18 Юли 2025петък06:58 ч.

Вигенин: Да се възстанови граничното полицейско управление в Болярово

/ брой: 166

автор:Дума

visibility 506

Заместник-председателят на БСП Кристиан Вигенин призова служебния министър на вътрешните работи Иван Дерменджиев да възстанови статута на Граничното полицейско управление в Болярово. За това Вигенни настоява от месеци. Той припомни, че в условия на видимо нарастващ имиграционен натиск беше предприета реформа, която доведе до закриване на Граничното полицейско управление в Болярово и преобразуването му в участък въпреки свидетелствата на местните хора, че нещата по южната граница се влошават. 

"Срещах се два пъти с министър Рашков, внасях парламентарен въпрос, преди това се срещах на място с кмета и служители на гранична полиция. Решението не беше преразгледано, не бяха изпълнени и ангажиментите, поети от началника на кабинета му, нито един от живеещите в Елхово и Болярово служители да не бъде пренасочван на работа в Резово", коментира Кристиан Вигенин. 

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 812

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 740

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 801

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 716

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 780

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 781

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 753

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ