09 Април 2026четвъртък23:36 ч.

В ЦСКА висят с по 1 заплата

/ брой: 169

автор:Дума

visibility 913

Спортният директор на ЦСКА Емил Костадинов призна, че има забавяне на пари в клуба. Същото призна преди няколко дни босът на клуба Димитър Борисов, но ставало въпрос за забавена само една заплата.
"Да, играчите имат да получават по една заплата, но всички са наясно с това. Бойкот няма. Тази година ще се разплащаме по специална схема. Всеки от играчите е запознат как работи тя. Всичко е измислено така, че да няма закъснения на изплащанията. Не може да има бойкот, всички премии им бяха изплатени", коментира Костадинов пред агенция "Блиц". "Екзекуторът на петлите" от 1993 г. отнесе критики при катастрофалната загуба от кипърския Олимпиакос (Никозия) с 2:5 преди няколко дни.
"След загубата с 2:5 от Олимпиакос се получи голяма истерия. Атмосферата се нагнетява изкуствено не заради мача ни срещу Клифтънвил, а заради "вечното" дерби в първия кръг. Двубоят ни в Лига Европа не е причина, но този с Левски - да. Разбира се, че подобна загуба е неприятна. Все пак обаче говорим за приятелски мач, в който резултатът няма значение. Спомням си, че преди години, когато бях футболист, в подобна контрола паднахме с 6 гола от Цървена звезда. След това обаче играхме срещу Барселона на полуфинал за КНК", завърши директорът.
Заради високите цени и резила срещу кипърския новак, феновете на ЦСКА са купили едва 32 абонаментни карти за новия сезон. Това е антирекорд в историята на клуба, откакто подобни пропуски са в продажба.
За сравнение вечният съперник Левски до момента е продал общо около 900 абонаментни карти, а на двубоя с ирландския Дъндолк присъстваха 12 000 зрители.

Въвеждат правила за енергийна бедност и уязвими потребители

автор:Дума

visibility 794

/ брой: 66

Помощта за транспортните фирми доближава 285 млн. евро

автор:Дума

visibility 863

/ брой: 66

"Еконт" спира доставките до адрес в малките населени места

автор:Дума

visibility 755

/ брой: 66

Иран и САЩ спряха огъня за две седмици

автор:Дума

visibility 888

/ брой: 66

Скопие прие закон за етническия баланс

автор:Дума

visibility 771

/ брой: 66

Български "ало" измамници обрали гръцки пенсионери

автор:Дума

visibility 765

/ брой: 66

Черна гора удължава майчинството

автор:Дума

visibility 699

/ брой: 66

"Борците" с фалшиви новини

автор:Александър Симов

visibility 837

/ брой: 66

За градския либерал

visibility 734

/ брой: 66

БСП е силата на истинската промяна

автор:Александър Симов

visibility 880

/ брой: 66

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ