22 Февруари 2026неделя13:40 ч.

Тютюнопризводители протестират срещу стар проблем

/ брой: 232

автор:Дума

visibility 583

Тютюнопроизводители блокираха вчера пътя между Гърмен и Сатовча. Те настояват за по-високи изкупни цени на произвеждания от тях тютюн. Хората твърдят, че килограм тютюн се продава за около 5 лв., което е крайно недостатъчно.

Председателят на сдружението на тютюнопризовдителите Арбен Мименов обясни, че това се повтаря всяка година и е голяма мъка за хората, когато започне изкупната кампания, предаде БТВ. Той посочи, че тази година е била тежка, тъй като е нямало дъжд и реколтата е пропаднала. Производителите са категорични, че протестите ще продължат, доката не се увеличи изкупната цена.

 

 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 6003

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 8795

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 6646

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 7181

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 5708

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 7268

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 7197

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 7379

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 8004

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 6369

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ