10 Септември 2025сряда19:18 ч.

Боксьорите с шансове за медали на Световното

/ брой: 168

автор:Дума

visibility 273

Български боксьори крачат уверено към медалите на Световното за жени и мъже в Ливърпул. Шампионатът е под егидата на новата федерация "World boxing", която ще е водеща и за Олимпиадата в Лос Анджелис 2028. На този етап в организацията не членуват всички държави.
В града на "Бийтълс" Радослав Росенов (60 кг) и Рами Киуан (75) стигнаха 1/4-финалите. Първият бе по-агресивен и бърз от двукратния европейски шампион за юноши Айдер Абдураимов (Укр). Русенецът затвори срещата със съдийско единодушие и на 1/4-финалите ще срещне Уилям Хюит (Анг). 
Киуан бе по-добрият боксьор и в трите рунда, за да спечели със съдийско единодушие срещу Сумит Сумит (Инд). В следващия кръг Киуан, който носи прозвището "Гордостта на Костинброд", очаква Алан Пери (Шот). Двамата българи ще боксират отново тази вечер и при победи ще си гарантират поне световен бронз.
Снощи на ринга в 1/8-финални мачове се качиха бронзовият медалист от Олимпиадата в Париж 2024 Хавиер Ибаниес (55), Уилиам Чолов (80), Севда Асенова (48) и Семион Болдирев (85).

Поне 55 млн. кубика вода са откраднати с байпас

автор:Дума

visibility 629

/ брой: 168

Франция остана без правителство

автор:Дума

visibility 629

/ брой: 168

Левицата в Норвегия води на изборите

автор:Дума

visibility 638

/ брой: 168

Холивуд бойкотира израелски институции

автор:Дума

visibility 628

/ брой: 168

Незабавни преговори с Украйна за членство

автор:Дума

visibility 625

/ брой: 168

Носталгия по държавността

visibility 607

/ брой: 168

15 септември – ново начало и стари проблеми

автор:Барбара Пейчинова

visibility 770

/ брой: 168

Кризата във Франция заплашва да помете цялата еврозона

автор:Дума

visibility 628

/ брой: 168

Ако Петата република рухне, Германия е следващата

visibility 620

/ брой: 168

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ