17 Юли 2025четвъртък23:19 ч.

Тръмп отсече:

Тайван да си плаща за отбраната

/ брой: 135

автор:Дума

visibility 6146

Тайван трябва да плаща на САЩ за своята отбрана, тъй като не носи никаква полза на Съединените щати, заяви кандидатът за президент от Републиканската партия Доналд Тръмп.
"Познавам хората много добре, уважавам ги много. Те взеха около 100% от нашия бизнес с чипове. Мисля, че Тайван трябва да ни плати за отбраната", заяви Тръмп. "Ние не сме по-различни от една застрахователна компания. Тайван не ни дава нищо", допълни той.
Иран междувременно окачестви обвиненията за заговор за убийството на Тръмп като "неоснователни и зловредни". По-рано Си Ен Ен съобщи за такава разузнавателна информация от американските служби.
Ислямската република "твърдо отрича каквото и да било участие в неотдавнашната въоръжена атака срещу Тръмп... и смята, че твърденията имат пристрастни политически цели", заяви говорителят на иранското МВнР Насер Канани.

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 812

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 740

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 801

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 716

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 780

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 781

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 753

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ