30 Април 2026четвъртък10:16 ч.

Стадионът на ЦСКА - без държавни средства

/ брой: 129

автор:Дума

visibility 975

ЦСКА няма да получи държавна помощ за изграждането на ст. "Българска армия". Всичките 80-90 млн. лв. ще бъдат инвестирани от Гриша Ганчев. Той трябва само да предостави банкова гаранция, че разполага с парите. Спортното министерство ще предостави единствено земята.
"До края на годината трябва да са подготвени всички документи. Има устройствен план, но все още няма разрешителни документи. Топката е в тяхното поле. Не е ясно какво предвижда проектът, защото такъв още няма. Това е едно от основните задължения на ЦСКА. Те трябва да представят пред нас подробен проект. Държавата иска гаранции за изграждането на стадиона, за да не стане така, както прави Бойко Борисов в Пловдив. Събориха двата стадиона на пловдивските отбори и години наред те страдат и се чудят как да си ги построят", обяви пред бТВ спортният министър в оставка Радостин Василев.

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 1045

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 980

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 962

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 1089

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ