23 Май 2026събота00:07 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Роберто Векиони с голямата награда на Сан Ремо

/ брой: 43

автор:Дума

visibility 586

Ветеранът на италианската песен Роберто Векиони спечели голямата награда на музикалния фестивал в Сан Ремо. Векиони получи отличието за парчето "Наричай ме все още любими".
За песента му са гласували 48% от телевизионните зрители. Общо в "конкурса на знаменитите" взеха участие 14 изпълнители, повечето от които представляваха по-старото поколение. Сред тях бяха Ал Бано, Пати Право, Анна Окса и други. Имаше и по-млади участници, но те не успяха да вземат връх над старата гвардия, информира БГНЕС.
Водещ на 61-ото издание на фестивала бе италианската попзвезда Джани Моранди с асистентки аржентинската субретка Белен и италианката Елизабета Каналис.

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ