07 Юни 2025събота05:32 ч.

Разкриха банков обир в София

/ брой: 191

автор:Дума

visibility 555

Полицията в София задържа заподозрян във връзка с обира на банков клон от събота, при който изчезнаха 185 хиляди лева. При задържането му били открити около 60 хиляди лева от откраднатата сума. Мъжът е бил арестуван часове след кражбата от офис на банка в хипермаркет на столичния булевард "Европа". Издирват се и други участници, като се предполага, че те са двама.

Още в събота полицията откри запалена кола близо до село Мрамор, Софийско. Предполага се, че тя е свързана с обира. По случая работят СДВР и Националната полиция. Парите изчезнаха от незаключена каса в банковия клон, докато служителка била в обедна почивка.

Тръмп и Путин обсъдиха Украйна

автор:Дума

visibility 751

/ брой: 101

Румъния иска да приеме център по сигурността

автор:Дума

visibility 790

/ брой: 101

Гърция затяга контрола по пътищата

автор:Дума

visibility 773

/ брой: 101

Накратко

автор:Дума

visibility 698

/ брой: 101

Долу ръцете!

автор:Александър Симов

visibility 796

/ брой: 101

Не на конфронтацията с Русия!

visibility 917

/ брой: 101

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ