18 Април 2026събота00:19 ч.

Протестиращи изпочупиха офис на ГЕРБ

автор:Дума

visibility 809

Протестиращи изпочупиха стъклата и вратата на централата на ГЕРБ в район Оборище в София, съобщава Би ти ви. Вандалският акт е извършен от няколко мъже, които са били във видимо нетрезво състояние. Останалата част от демонстрантите се разграничиха от тях.

 Демонстрацията бе обявена като „Всенароден митинг-протест“ под надслов „Единни сме силни“. Исканията на протестиращите са непроменени - оставката на правителството и главния прокурор.

 По традиция недоволните се отправиха към „Орлов мост“.

11 убити при атаки между Русия и Украйна

автор:Дума

visibility 985

/ брой: 70

Започва процедура по импийчмънт на Хегсет

автор:Дума

visibility 892

/ брой: 70

Скандал в Гърция с диплома на зам.-министър

автор:Дума

visibility 843

/ брой: 70

Европа остава без авиогориво до шест седмици

автор:Дума

visibility 863

/ брой: 70

Лудогорието заслужава справедливост

автор:Александър Симов

visibility 879

/ брой: 70

Истинското лидерство

автор:Александър Симов

visibility 902

/ брой: 70

Един цирк, същите номера

visibility 932

/ брой: 70

В епохата на „Газлайт“

автор:Юрий Борисов

visibility 840

/ брой: 70

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ