08 Юли 2025вторник17:00 ч.

Проф. Балтов е приет в „Пирогов“

автор:Дума

visibility 598

Бившият директор на „Пирогов” проф. Асен Балтов е приет в болницата с хипертонична криза. Той се намира в интензивнито отделение на Клиниката по кардиология, съобщи NOVA.

Той е започнал да вдига кръвно в последните дни. Според лекуващите го медици причината е силен продължителен стрес.

Проф. Балтов остава в интензивното отделение на кардиологията в „Пирогов” и в четвъртък, обявиха от лечебното заведение за NOVA.

Във вторник бе последният работен ден на проф. Балтов като директор на болницата. Отстраняването му от поста накара колегите му дни наред да излизат на протести пред сградата на спешния институт.

Не бързайте да сменяте левове с евро

автор:Дума

visibility 738

/ брой: 123

Храните продължават да поевтиняват

автор:Дума

visibility 611

/ брой: 123

София остава най-скъпият град за покупка на жилище

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 123

Брюксел отстъпи пред фермерите

автор:Дума

visibility 726

/ брой: 123

Скопие да приеме позицията на България

автор:Дума

visibility 745

/ брой: 123

В Словения свикват референдум за членството в НАТО

автор:Дума

visibility 647

/ брой: 123

Накратко

автор:Дума

visibility 818

/ брой: 123

Провален човек

автор:Александър Симов

visibility 838

/ брой: 123

Мислете

автор:Зорница Илиева

visibility 770

/ брой: 123

Три секунди

visibility 800

/ брой: 123

Наследството на лева

автор:Дума

visibility 702

/ брой: 123

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ