27 Юли 2025неделя09:45 ч.

Инж. Петър Кънев проведе среща със симпатизанти на БСП в Карнобат

автор:Дума

visibility 16920

Народният представител от Коалиция „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“ инж. Петър Кънев, председател на Комисията по икономическа политика и иновации в Народното събрание, проведе среща в Карнобат с членове и симпатизанти на Българската социалистическа партия. Обсъдени бяха редица вътрешно политически теми, които са на дневен ред в момента. Разговорът протече при много голям интерес. Депутатът отговори на много въпроси и изслуша мненията на гражданите, свързани с актуални теми. Присъстващите имаха възможност да чуят коментара на инж. Кънев по отношение на редица политически и икономически събития в България и по света. 

В разговорите се включиха областният председател на социалистите в Бургас Тодор Байчев, областният координатор инж. Живко Господинов, общинският председател на БСП в Карнобат Аспарух Иванов, членове и симпатизанти на партията. 

„Срещата се проведе по покана, отправена от страна на местния актив. Хората имат желание да получават актуална информация, но и да споделят своето мнение по темите, които вълнуват всички ни. Това правим – изслушваме ги, отговаряме на техните питания. Подобни срещи вече проведохме или предстои да проведем във всички общини на Бургаска област “, сподели инж. Петър Кънев.

Той благодари за участието на всички присъстващи и ги увери, че и за напред могат да разчитат на неговата активност.

Въвеждат еднодневни винетки от 2026 г.

автор:Дума

visibility 9749

/ брой: 136

Газът поевтинява с 3,8% през август

автор:Дума

visibility 10215

/ брой: 136

Подадохме ново искане за 653 млн. евро по ПВУ

автор:Дума

visibility 9953

/ брой: 136

Пекин и Брюксел се сближават

автор:Дума

visibility 10185

/ брой: 136

Евродепутат заплаши Фон дер Лайен със съд

автор:Дума

visibility 10112

/ брой: 136

Москва и Киев върнаха по 1200 пленници

автор:Дума

visibility 9545

/ брой: 136

Накратко

автор:Дума

visibility 9833

/ брой: 136

Тромб

автор:Александър Симов

visibility 10157

/ брой: 136

Островът - вчера, днес, утре...

автор:Атанас Зафиров

visibility 9957

/ брой: 136

Законът - позор на Зеленски

visibility 9559

/ брой: 136

Недостиг

автор:Аида Паникян

visibility 11523

/ брой: 135

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ