27 Юли 2025неделя07:34 ч.

Принц Йоаким е заразен с коронавирус

автор:Дума

visibility 646

Белгийският принц Йоаким е позитивен за коронавирус, след като е присъствал на парти в Испания. Смята се, че най-малкият син на принцеса Астрид, 28-годишния принц, е бил на парти в Кордоба.

Първата информация, че е болен член на белгийското кралско семейство, беше публикувана от испанския уебсайт "El Kofidencial", публикувайки като доказателство официален документ на властите в Андалусия.

Белгийските медии потвърдиха информацията, че принц Йоаким е в Испания, че е заразен и че има леки симптоми на болестта, съобщава Би Би Си.

Въвеждат еднодневни винетки от 2026 г.

автор:Дума

visibility 6194

/ брой: 136

Газът поевтинява с 3,8% през август

автор:Дума

visibility 6422

/ брой: 136

Подадохме ново искане за 653 млн. евро по ПВУ

автор:Дума

visibility 6148

/ брой: 136

Пекин и Брюксел се сближават

автор:Дума

visibility 6892

/ брой: 136

Евродепутат заплаши Фон дер Лайен със съд

автор:Дума

visibility 6535

/ брой: 136

Москва и Киев върнаха по 1200 пленници

автор:Дума

visibility 6035

/ брой: 136

Накратко

автор:Дума

visibility 6510

/ брой: 136

Тромб

автор:Александър Симов

visibility 6562

/ брой: 136

Островът - вчера, днес, утре...

автор:Атанас Зафиров

visibility 6425

/ брой: 136

Законът - позор на Зеленски

visibility 6206

/ брой: 136

Недостиг

автор:Аида Паникян

visibility 9138

/ брой: 135

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ