07 Юни 2025събота11:43 ч.

Пак отложиха избора на председател на СОС

/ брой: 238

автор:Дума

visibility 1787

Изборът на председател на Столичния общински съвет пак бе отложен, но този път изобщо нямаше гласувания. Съветниците бяха наясно, че пробив няма да има и на четвъртоно им събиране и решиха да проведат нови политически консултации.
Продължението на все още първото заседание на СОС ще бъде чак на 18 декември.
Председателят на групата на БСП Иван Таков изрази надежда да се промени подходът и начинът на водене на преговори от това, което се случва до момента, за да има избран председател. "Ние имаме решение да не подкрепим Борис Бонев за председател на СОС. Не може да се натрапва името на председател, без да се търси диалог", коментира Таков след заседанието. Според него  БСП не е спасителен пояс за вътрешно коалиционни драми.
"Ако се промени подхода и се прояви повече разум ще се надяваме на 18 декември вече да имаме избран председател на СОС. Зад председателя за нас трябва да има ясно мнозинство, заяви още Таков.

Тръмп и Путин обсъдиха Украйна

автор:Дума

visibility 751

/ брой: 101

Румъния иска да приеме център по сигурността

автор:Дума

visibility 790

/ брой: 101

Гърция затяга контрола по пътищата

автор:Дума

visibility 773

/ брой: 101

Накратко

автор:Дума

visibility 698

/ брой: 101

Долу ръцете!

автор:Александър Симов

visibility 796

/ брой: 101

Не на конфронтацията с Русия!

visibility 917

/ брой: 101

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ