16 Юли 2025сряда20:13 ч.

Пак искат гласа на Меган Маркъл за анимация

/ брой: 58

автор:Дума

visibility 331

Предложиха на Меган Маркъл да озвучи един от персонажите в анимационния сериал "Семейство Симпсън", съобщи "Мирър". Продуцентът на поредицата и седемкратен носител на наградата "Еми" - Ел Джин, е готов да влезе в контакт със съпругата на принц Хари. "Чух, че тя иска да работи като актриса от дублажа. Затова, ако те четат това, нека се свържат с мен", коментира Джин.

Още през януари стана известно, че Меган Маркъл, която преди брака си с британския принц имаше успешна актьорска кариера, е сключила договор с "Дисни". Интересът към дублажа се е пробудил у херцогинята, след като е посетила премиерата на "Цар Лъв" миналата година в Лондон.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ