13 Октомври 2025понеделник23:10 ч.

Иван Ченчев:

Останахме единствената алтернатива на задкулисната държава и на Сглобката

/ брой: 24

автор:Дума

visibility 1518

"БСП остана единствената алтернатива на задкулисната държава и на Сглобката. Не влязохме в договорки, не предадохме избирателите си и продължихме да отстояваме принципно и последователно политиките си за хората. Подкрепата ви за тях показва, че сме на прав път", заяви зам.-председателят на ПГ"БСП за България" Иван Ченчев в разговор със социалисти от партийната организация в пловдивския район "Източен".
Заедно с него в дискусията по актуалните политически и обществени въпроси се включиха депутатът от "БСП за България" Иван Петков и председателят на градската организация на БСП Калин Милчев.
Социалистите в града под тепетата бяха категорични, че няма да допуснат заличаване на историческата памет и демонтирането на един от символите на Пловдив - паметника "Альоша". Историята е градена от времето, трябва да я пазим и помним уроците й, паметници никъде по света не се бутат, коментираха членове и симпатизанти на БСП.
По време на срещата социалистите коментираха и организационни въпроси с оглед на предстоящите избори за Европейски парламент, заставайки на позицията, че там трябва да отидат активни хора, които ще могат да защитават и отстояват българските интереси.

Шефът на БНБ настоя за промяна във фискалната политика

автор:Дума

visibility 1010

/ брой: 190

Работодатели и синдикати се скараха за данъците

автор:Дума

visibility 1188

/ брой: 190

Всички бързи влакове у нас вече са с нови локомотиви

автор:Дума

visibility 967

/ брой: 190

Купувачи от България вдигат цените на имотите в Гърция

автор:Дума

visibility 1256

/ брой: 190

Започва изпълнението на мирния план за Газа

автор:Дума

visibility 1238

/ брой: 190

Мицкоски съзря у нас "македонски народ"

автор:Дума

visibility 1137

/ брой: 190

ЕС с нова система за граничен контрол

автор:Дума

visibility 1287

/ брой: 190

Косово най-после е с работещ парламент

автор:Дума

visibility 1316

/ брой: 190

Гавра с Нобел

автор:Таня Глухчева

visibility 1236

/ брой: 190

Ароматът на пълно фиаско

автор:Евгений Белий

visibility 1259

/ брой: 190

Има ли край лявата безнадеждност?

автор:Иво Атанасов

visibility 1337

/ брой: 190

Сериалът "На всеки километър" е гледан от 400 млн. зрители

автор:Дума

visibility 1435

/ брой: 190

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ