17 Май 2025събота22:30 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Оперират Карлос Насар

/ брой: 195

автор:Дума

visibility 1831

Карлос Насар ще се подложи на операция. Вече доста време олимпийският шампион във вдигането на тежести се подготвя с болки в дясното рамо, които налагат хирургическата интервенция. Тя ще се извърши след Световното първенство в Манама, Бахрейн (6 -15 декември). Дотогава Насар ще се готви с непрестанните болки.
"В супер кондиция съм. Имам леки проблеми с рамото, което ще бъде оперирано. Смятам, че ще се справя със Световното. Колкото ми потрябва, толкова бих вдигнал. От колкото и световни рекорди да се нуждая, толкова ще направя. Ще направя всичко възможно да има българско участие на Световното. Категориите ще са същите и ще бъдат променени след първенството", обяви пред БНТ 20-годишният Насар.
"Надявам се скоро да свърши сагата с федерацията и тези проблеми да ми се махнат от главата. Дано започнем нормална работа. Обичаме спорта и ще се борим докрай, за да продължим поколението на този спорт. Проблемите не ме разсейват. Смятам, че Антон Коджабашев не е лош човек. Може би взима поредица от грешни решения. Надявам се сега да вземе правилното", допълни единственият български спортист, който в момента е актуален световен рекордьор.

Средновярно

автор:Аида Ованес

visibility 4127

/ брой: 87

Големият шлем

visibility 5202

/ брой: 87

За религията и образованието

visibility 3129

/ брой: 87

София - най-опасният град за деца на улицата

автор:Дума

visibility 3159

/ брой: 87

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ