31 Юли 2025четвъртък01:22 ч.

Ограничава се движението по обходния път на Поморие

автор:Дума

visibility 683

Ограничава се преминаването по обходния път на Поморие - път I-9 Варна – Бургас в участъка от 215-ти до 222-ри км, за завършване на строителните дейности на обекта. Движението по близо 6-километровия обходен път на Поморие беше пуснато в началото на юли с временна организация и временна пътна маркировка, за да се повиши безопасността и да се улесни пътуването през летните месеци. Целта беше трафикът да бъде изведен извън град Поморие.

          Сега ще се изпълнят довършителни работи като оформяне на банкети, полагане на износващия асфалтов пласт, въвеждане на постоянната организация на движение, включваща хоризонтална пътна маркировка и вертикална сигнализация.

            До завършване на строителните дейности трафикът ще преминава по третокласния път III-906 Каблешково - Бургас.

          При добри метеорологични условия се очаква движението по обходния път на Поморие да се възстанови в края на следващата работна седмица.

Палестинската автономия готова да поеме Газа

автор:Дума

visibility 745

/ брой: 139

Москва: Ултиматумите са крачка към война

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 139

Китай стимулира раждаемостта

автор:Дума

visibility 694

/ брой: 139

Накратко

автор:Дума

visibility 680

/ брой: 139

Достойнство vs позор

автор:Кристиан Вигенин

visibility 742

/ брой: 139

Подпалвачът терорист

visibility 714

/ брой: 139

Лобисти на чужди интереси

автор:Дума

visibility 748

/ брой: 139

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ