14 Август 2025четвъртък21:55 ч.

Огнища на коронавирус в Хасково

автор:Дума

visibility 223

Две нови огнища на коронавирус в Хасково, съобщава Нова тв. Заразените са деца с увреждания и персонал, който се грижи за тях в два социални дома. Общо 14 потребители и 7 души персонал са с положителен тест.

 „Миналата седмица една от детегледачките беше положителна. Изолирахме контактните и така станаха ясни резултатите”, каза директорът на РЗИ - Хасково д-р Соня Димитрова.

За щастие, всички към момента са в добро състояние, не проявяват симптоми и за тях има кой да се грижи.

„Вечерта е минала спокойно. Никой от потребителите и от децата не е вдигнал температура. Направена е пълна дезинфекция. Взети са всички мерки”, Златка Караджова от дирекция „Здравеопазване и социални дейности”.

 

ЕК иска по-строги мерки за шарката

автор:Дума

visibility 2362

/ брой: 150

Над 49% от българите подкрепят еврото

автор:Дума

visibility 2378

/ брой: 150

Иван Иванов разпореди проверка на АПИ за раздадените бонуси

автор:Дума

visibility 2105

/ брой: 150

Евакуация на гръцки град заради пожар

автор:Дума

visibility 2820

/ брой: 150

Лондон бори опасното шофиране с конфискация

автор:Дума

visibility 2293

/ брой: 150

Крайнодесните набират скорост в Германия

автор:Дума

visibility 2338

/ брой: 150

Накратко

автор:Дума

visibility 2493

/ брой: 150

Прозрачен механизъм

visibility 2499

/ брой: 150

Какво да очакваме от срещата Тръмп - Путин

автор:Юри Михалков

visibility 2376

/ брой: 150

Добро семейство пред висока заплата - изборът на младите българи

автор:Дума

visibility 2323

/ брой: 150

Александър Йосифов - достоен, харизматичен, гениален

автор:Петър Михайлов

visibility 2432

/ брой: 150

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ