22 Февруари 2026неделя09:20 ч.

Неодобрението към Обама расте

/ брой: 196

автор:Дума

visibility 726

Неодобрението на американците към управлението на президента Барак Обама за пръв път е по-голямо от одобрението. Проучване на общественото мнение по поръчка на агенция Ройтерс показва, че около 52% от анкетираните силно не одобряват, донякъде не одобряват или по-скоро не одобряват начина, по който Обама върши работата си като държавен глава.
Когато встъпи в длъжност през януари 2009-а, одобрението към него беше цели 69 процента.
С наближаването на междинните парламентарни избори на 2 ноември никоя от двете партии няма ясна преднина, показва проучването. Около 45% от запитаните смятат да гласуват за кандидата на демократите в избирателния си район, а 43% предпочитат републиканския кандидат. Разликата обаче е в рамките на статистическата грешка.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 3200

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 4631

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 3897

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 4256

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 2817

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 4695

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 4509

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 4434

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 4941

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 3549

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ