19 Септември 2025петък11:50 ч.

Атанас Атанасов: Няма как с изплагиатствани мотиви да свалиш действащо правителство

Вотът на недоверие рефлектира върху своите носители. Трябва да се съсредоточат върху реалните проблеми на хората

автор:Дума

visibility 1566

„Това беше поредният вот на недоверие, който самата опозиция знаеше, че няма как да мине. Няма как с изплагиатствани мотиви, отнасящи се за предходни управления, в които са участвали партии от сегашната опозиция, да свалиш действащо правителство през 2025 г.“. Това заяви секретарят на ПГ на „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“  Атанас Атанасов пред журналисти в парламента.

Той бе категоричен, че дневният ред на обществото е различен. По думите му хората се вълнуват от това държавата да им гарантира ръст на доходите, да се овладее инфлацията, да се овладеят цените. „Държавата трябва да гарантира, че всеки един човек може да живее и да се развива достойно в България. Апелирам опозицията да се съсредоточи върху тези важни теми, които са и фокусът на това правителство“, каза още социалистът. Според него работата на правителсвтото е видима - спасени са средства по НПВУ. Според народният представител тези средства са изключително важни както за бюджета, така и за развитието на страната. „Нека ако обичат колегите от ПП-ДБ да се съсредоточат върху тези теми, а не да се продължава с евтини спекулации и спектакли, на каквито станахме свидетели и днес. В такива мотиви целият вот рефлектира върху вносителите си и това го видяха всички български граждани“, обясни секретарят на ПГ на левицата..

Атанас Атанасов изказа най-искрени съболезнования на семейството и на близките на загиналия днес полицай.

39% от родителите още наказват с шамари

автор:Дума

visibility 5

/ брой: 175

30 нови членове приеха в БСП във Велико Търново

автор:Дума

visibility 6

/ брой: 175

НСО вече няма да вози администрацията на президента

автор:Дума

visibility 6

/ брой: 175

ВКС осъди общината да премести трамвайно трасе

автор:Дума

visibility 7

/ брой: 175

Данъчните декларации за 2025 г. ще се изготвят в левове

автор:Дума

visibility 6

/ брой: 175

Купуваме еднодневна винетка от февруари догодина

автор:Дума

visibility 6

/ брой: 175

Вдигането на ДДС ще удари икономиката най-силно

автор:Дума

visibility 7

/ брой: 175

С 4% намаляват чуждите инвестиции у нас

автор:Дума

visibility 6

/ брой: 175

Национална стачка парализира Франция

автор:Дума

visibility 3

/ брой: 175

Естония няма да затвори границата с Русия

автор:Дума

visibility 7

/ брой: 175

Замразяват заплатите на депутатите в Словакия

автор:Дума

visibility 8

/ брой: 175

Макрон представя доказателства, че съпругата му е жена

автор:Дума

visibility 8

/ брой: 175

Кататония

автор:Александър Симов

visibility 8

/ брой: 175

Стратегия за остаряване

автор:Юрий Борисов

visibility 6

/ брой: 175

Сега ли се сетихте?

visibility 5

/ брой: 175

Непоколебимост по пътя към националния идеал

автор:Дума

visibility 16

/ брой: 175

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ