02 Август 2025събота17:23 ч.

Местан плаши със съд упрекналите го в шпионаж и национална измяна

/ брой: 11

автор:Юлия Кулинска

visibility 124

Независимият депутат Лютви Местан заплаши със съд всички физически и юридически лица, включително и журналисти, които го упрекват в шпионаж и национална измяна. Според него посещението в чуждо посолство не е престъпление. Правя списък с всички гнусотии, с които съм удостоен, и ми е много любопитно да погледна в очите колегите ми, които ме познават от 19-20 г. в НС дали наистина вярват във всичко това, посочи Местан. Според него избирателите на ДПС се чувстват непредставени от партията и въпросът за тяхното представителство оставал открит.
Все още не сме обявили намерение за създаване на нов политически субект, а той вече е обявен за ислямистки, подчерта Местан. Той препоръча цялостна реформа на политическата система, защото нереформирани политически партии не могат да осъществят реформи в която и да е социална система.
Междувременно ДПС в Пазарджик призова избраната от региона за депутат Мариана Георгиева да напусне НС. В декларация, приета на заседание на областния съвет на партията се призовават всички депутати, избрани с листата на ДПС, но напуснали парламентарната му група, незабавно да излязат и от парламента. "Не желаем волята ни да бъде подменена. Не приемаме г-жа Георгиева като наш представител, след като е избрала да е вън от парламентарната група на ДПС", призовават ръководните представители на партията в Пазарджик.


 

Две магистрали ще бъдат пуснати тази година

автор:Дума

visibility 5635

/ брой: 141

Искат да ограничат промоциите на храни

автор:Дума

visibility 5265

/ брой: 141

Губим 626 млн. евро от сделката между ЕС и САЩ за митата

автор:Дума

visibility 5044

/ брой: 141

Въвеждат електронен контрол срещу претоварени камиони

автор:Дума

visibility 5192

/ брой: 141

Русия ни предупреди с "адекватен отговор"

автор:Дума

visibility 5178

/ брой: 141

12 плажа в Гърция наказани без син флаг

автор:Дума

visibility 5592

/ брой: 141

Турци искат гражданство в карибските страни

автор:Дума

visibility 5168

/ брой: 141

Тръмп е песимист за сделка с Канада

автор:Дума

visibility 5157

/ брой: 141

За качество на живот - чисти градове и села

автор:Дума

visibility 5415

/ брой: 141

Винаги до хората в защита на нуждаещите се

автор:Дума

visibility 5280

/ брой: 141

Модернизация на средата на живот

автор:Дума

visibility 5110

/ брой: 141

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ