14 Май 2026четвъртък12:41 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Снимка ludogorets.com

Лудогорец измести "сините" на върха

/ брой: 180

автор:Дума

visibility 2554

Лудогорец е новият лидер, след като се наложи с 1:0 при гостуването на Славия. Мачът бе отложен от II кръг. Така разградчани се изравниха по точки с Левски, като и двата тима имат по 19, но шампионите са първи заради победата в директния двубой в Разград с 1:0. "Орлите" са и с мач по-малко, като имат да играят с ЦСКА 1948.
На ст. "Александър Шаламанов" точен бе Рик Джонатан (32). Бразилецът прониза Светослав Вуцов с удар извън наказателното поле, като прати топката в горния ляв ъгъл на вратата.
В "Овча Купел" треньорът на гостите Захари Сираков започна с 10 чужденци и един българин - Ивайло Чочев. За последните минути в игра се появиха Спас Делев и Иван Йорданов.
"Трябваше да търсим втори гол, за да го няма това напрежение в края. Аз съм треньорът в момента. Ако има нов, ще го обяви ръководството", каза Сираков.
За Славия това бе четвърти пореден мач без победа. Тимът на Златомир Загорчич посреща Левски в неделя. "Тези резултати са абсолютно заслужени. Наясно сме с какви футболисти разполага Лудогорец. Това е положението", призна сърбинът.

ЕС става все по-зависим от скъпия американски газ

автор:Дума

visibility 56

Ще пътуваме с един билет за влак из цяла Европа

автор:Дума

visibility 83

ДНСК с временен шеф

автор:Дума

visibility 166

Политика наполовина

visibility 191

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ