22 Май 2026петък01:44 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Кристина Димитрова представи новия си албум "Сладките неща"

/ брой: 149

автор:Дума

visibility 2103

Кристина Димитрова направи официална премиера и пусна новия си албум, озаглавен "Сладките неща", който съдържа и дуети с Орлин Горанов, Васил Петров и Искрен Пецов.

Музикалната колекция съдържа любимите летни песни на лъчезарната изпълнителка, както и 5 съвсем нови песни, записани по време на карантината. Те може да бъдат слушани във всички дигитални платформи от "Warner Music" чрез "Орфей мюзик". За да отпразнува подобаващо "Сладките неща", певицата изнесе самостоятелен концерт, на който представи всички 18 песни.

Съвсем наскоро Кристина засне и "морското" видео към новия сингъл от колекцията - "Фиеста", в морската ни столица Варна. Музиката с типично весело лятно звучене е на Светлин Къслев, а текстът на песента е на Анджи. В клипа, пропит със слънце, танци и морски вълни, можем да видим известни имена - Атанас Лазаров, Искрен Пецов, Деян Христов и Красимир Недялков, Мартин Недялков и др. 

Албумът "Сладките неща" се разпространява на CD от "Орфей мюзик". 

В шепа джобове

автор:Любослав Костов

visibility 910

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ