19 Юни 2025четвъртък09:22 ч.

Клубове по щанги си платиха за участие на европейско в Полша

/ брой: 154

автор:Дума

visibility 718

Клубове по щанги заплатиха разходите за участие на младежките национали на европейското за 15- и 17-годишни в Рашин, Полша.

До куриозната ситуация се стигна заради проблемите в ръководството на федерацията. Централата е със спряно финансиране от ММС, поради което сметките са празни. Така се наложи участието на младите българи да бъде спасено благодарение на техните треньори и близки. За билети са похарчени 21 300 лв., а за престой и такси събраната сума е 30 605 лв.

Шампионатът започва днес. За Полша летят 17 обещаващи наши тежкоатлети.

С реални шансове за титли са Мартин Станев (49 кг), Нино Симеонов (55), а за медали ще се борят още Рени Русева (45), Димитър Дончев (49), Бояна Костадинова (45), Диян Ангелов (61), Веско Йорданов (73), Танислав Ангелов (96) и Ангел Георгиев (+102).

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Тръмп напусна по-рано срещата на Г-7

автор:Дума

visibility 2287

/ брой: 109

14 загинали от руски обстрел на Киев

автор:Дума

visibility 2308

/ брой: 109

Лондон взе на мушка педофилските банди

автор:Дума

visibility 1670

/ брой: 109

Накратко

автор:Дума

visibility 2196

/ брой: 109

Гнилата система

автор:Александър Симов

visibility 3075

/ брой: 109

За един донос, наречен сигнал

автор:Зорница Илиева

visibility 1854

/ брой: 109

Концептуална грешка

visibility 1801

/ брой: 109

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ