16 Септември 2025вторник23:37 ч.

Румен Петков:

Изприказваха куп лъжи за АЕЦ "Белене"

/ брой: 142

автор:Дума

visibility 1578

Много лъжи се изговориха по темата АЕЦ "Белене" и в същото време се спестиха много истини. С тези думи депутатът от Коалиция за България Румен Петков коментира изказванията на Мартин Димитров, че проектът е напълно ненужен за България и че България е загубила милиарди от него. Някой спестява информация на министър-председателя, бе категоричен бившият вътрешен министър. Той подчерта, че проектът за новата атомна централа ще защити джоба на българина за 60 години напред. Всички трябва да знаят, че това е най-евтината енергия, коментира Румен Петков.
"Меренето" между прокуратурата и МВР траеше около 15-ина години, от което спечелиха бандитите, категоричен е Петков. Според него някои министри "бършат" собственото си ведомство с останалите.
Не съм си позволявал да коментирам съдебни решения, няма да коментирам и сега, категоричен бе Петков по повод оправдателните присъди на братята Маргини. Никога по времето, когато съм бил министър, не съм допускал политическо вмешателство в службите, добави той по повод обвинения на адвокати, че делото е било монтаж.
В ГЕРБ има срив, но това е силно казано. Проблемът е в левицата. С тези думи депутатът започна анализ за ситуацията в БСП. Системното говорене за лидера на партията не я поставя в кондиция, смята Петков. Като искаш оставка всеки ден, оставката не само се изтърква, а и става вредна, смята той. Според него левицата е длъжна да излезе силна и обединена на следващите избори. Той обаче отказа да коментира в чие лице вижда фигурата на този обединител на социалистите с обяснението, че лидерският въпрос не е актуален.

Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 672

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 600

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 549

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 553

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 595

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 632

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 588

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 574

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 606

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 619

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 642

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 645

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ