Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев изненадал треньора Саша Илич с обещанието да бъдат привлечени един или двама повече футболисти от предварително набелязаните за зимна селекция. Сърбинът бил поканен от Ганчев на работна вечеря и на нея двамата над два часа обсъждали трансферната политика, твърди БЛИЦ.
Според плановете ЦСКА очаква три сигурни зимни попълнения, като вече са договорени скандинавски централен защитник и бразилски плеймейкър. Търсел се усилено и нападател за заместник на Дауда Бамба. Илич обаче е научил, че ще има и минимум четвърти нов.
Двамата с Ганчев обсъдили вариантите за заместник на перманентно контузения Бамба и босът на ЦСКА направил добро предложение на Саша. Сърбинът не можел да повярва, че има шанс играч от такава класа да поведе атаката на "червените".
„Ганчев много харесва Илич. Първо му обеща допълнително ново зимно попълнение. А след това го изненада и с един от вариантите за атаката. Наистина става въпрос за интересно име, но в момента вървят преговори и още няма пълна яснота“, пояснява още БЛИЦ.

