01 Май 2026петък15:51 ч.

Галин Дурев: Разговорът в политиката трябва да е на ниво политики

/ брой: 200

автор:Дума

visibility 6500

„Новото ръководство на БСП донесе помирение в партията и сложи край на вътрешните войни“. Това заяви кандидатът за народен представител от "БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" Галин Дурев. По думите му партията е имала нужда точно от това и от спокойствие, за да се яви силна на изборите и след това да може да проведе своите вътрешни избори за постоянно ръководство.
Дурев обясни, че БСП има добри практики, които при старото ръководство са били позабравени. Според него, ако партията се върне към тях, ще е едно добро начало за възстановяването й.
Кандидатът за народен представител наблегна, че разговорът в политиката, коалиционните отношения трябва да са на принципна основа и на база политики и реализацията им, а не на ниво харесване или не на конкретни политически фигури.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 2693

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 3007

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 2776

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 3340

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 730

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 856

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 711

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ