21 Август 2025четвъртък13:38 ч.

Снимка БТА

Фенове на Левски блокират центъра на София

/ брой: 155

автор:Дума

visibility 128

Феновете на Левски ще блокират центъра на София преди първия плейоф за влизане в груповата фаза на Лигата на конференциите с АЗ Алкмаар. Срещата с нидерландците е днес от 21 ч. на Националния стадион и се очаква да има над 40 000 души. Привържениците организират шествие преди мача. То ще започне в 18,30 ч. от бул. "Тодор Александров", след което ще премине по бул. "Цар освободител", преди ултрасите да заемат местата си на ст. "Васил Левски". По традиция заради тези шествия МВР затваря центъра, за да преминат организираните привърженици.
Двама от основните играчи - Георги Костадинов и Мустафа Сангаре, тренираха вчера с групата, но са контузени и пропускат срещата с "лалетата".
"Те винаги играят атакуващ футбол. Това е тяхната философия. Клуб, който работи отлично с школата си. Няма да играем по същия начин, по който срещу Брага, защото АЗ играе различно. Ако искаме да продължим, трябва да сме максимално концентрирани и да дадем най-доброто на терена. Трябва да доминираме. Най-важното е как ще изглеждаме ние на терена. Имаме шанс да сме част от плейофа на турнира и това се дължи на нивото и добрите игри на футболистите. Горд съм да тренирам този отбор, защото феновете са невероятни. Атмосферата е много красива, като няма значение дали сме домакини или гости", обяви треньорът на Левски Хулио Веласкес.

Пускат конкурса за пътническите жп превози в страната

автор:Дума

visibility 245

/ брой: 155

Министър Иван Иванов инспектира магистрала "Европа"

автор:Дума

visibility 232

/ брой: 155

Три четвърти от българите усещат покачване на цените

автор:Дума

visibility 244

/ брой: 155

Масов мор за пъстървите в развъдниците

автор:Дума

visibility 238

/ брой: 155

Румънските студенти протестират

автор:Дума

visibility 231

/ брой: 155

Цените на храните в Гърция растат

автор:Дума

visibility 229

/ брой: 155

Малък хърватски остров гони туристи

автор:Дума

visibility 231

/ брой: 155

Унгария и Словакия отново получават петрол

автор:Дума

visibility 219

/ брой: 155

Отчуждаване

автор:Боян Бойчев

visibility 216

/ брой: 155

Мляскане с очи

автор:Александър Симов

visibility 224

/ брой: 155

Коварният враг на Украйна - собственото й ръководство

visibility 250

/ брой: 155

За гордостта от българското знаме

visibility 240

/ брой: 155

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ