10 Март 2026вторник21:36 ч.

ДАНС или... туй?

/ брой: 40

автор:Генади Пилев

visibility 6228

За какво му е на Борисов ДАНС? През 2009 г. щеше да я закрива, защото била творение на Станишев и дублирала МВР. Сега е недоволен, че "не осигурява сигурността". Защо изгърмя Йовчев? Заради непрофесионално ръководене на ДАНС или заради невероятната издънка, наречена "Танов има телефон"? Само негова ли беше тя?
Кога едни хора са му удобни и кога ги отстрелва? Когато под пагон правят подписка срещу депутат или когато трябва да операт пешкира, за да мърда във властта (поне още малко) приключилият отвсякъде Ц.Ц.?
За какво му е на Борисов сега Сертов реабилитиран? През 2009 г., под диктовка на "лоялния гражданин", щеше да го вкарва в затвора, 2 години по-късно пак му има доверие? На кого проговаря с тези оферти?
Какво прави Борисов с държавата? Шах или сляпа баба играе? Или онче-бонче? Кое е по-важно сега - да бъде спасена от летален изход докараната до кома след последните скандали система за сигурност или да оцелее той лично? Кое от двете е възможно?
А кое е по-важно?

Петролът тръгна към 120 долара за барел

автор:Дума

visibility 859

/ брой: 44

Присъединяването към еврозоната приключи

автор:Дума

visibility 917

/ брой: 44

Зам.-директорът на НКЖИ подаде оставка

автор:Дума

visibility 878

/ брой: 44

Новият лидер на Иран пак е Хаменей

автор:Дума

visibility 954

/ брой: 44

Призив в ЕС за реформа на външната политика

автор:Дума

visibility 922

/ брой: 44

Украинец избяга със самолет в Румъния

автор:Дума

visibility 919

/ брой: 44

Накратко

автор:Дума

visibility 852

/ брой: 44

Страх от истината

автор:Ина Михайлова

visibility 930

/ брой: 44

Войната в Залива чупи световната енергетика

visibility 924

/ брой: 44

Как да знаем кой е енергийно беден?

автор:Евгения Младенова

visibility 886

/ брой: 44

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ