17 Юли 2025четвъртък01:18 ч.

БСП-Търговище: Единственият ни път е обединението

автор:Дума

visibility 7956

Единственият път пред БСП е на обединението, категорични бяха социалистите в Търговище при среща с председателя на парламентарната група и организационен секретар на партията Борислав Гуцанов. Той запозна Областния съвет в града със стъпките, предприети от новото ръководство за единение, както вътре в партията, така и в търсене на широко ляво обединение. Този курс на сегашното ръководство на левицата получи пълно одобрение от социалистите в Търговище.

„Изборите във Франция ясно ни показаха колко много можем да постигнем, ако сме заедно. България има нужда от силно ляво обединение, което да се бори за хората“, заяви Гуцанов.

Той запозна областното ръководство с действията на парламентарната група в Народното събрание. „Ние сме готови да работим за редовно правителство, но експертно, с ясни цели и с ясни приоритети“, каза Гуцанов и допълни, че единственият начин това да се случи е с разговори между партиите и набелязване на политики, които да подобрят живота на хората.

Намаляването на напрежението между институциите и край на безсмисленото противопоставяне с Президентството на Република България, което предприе новото ръководство на БСП, също получиха голяма одобрение в Търговище.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ