17 Юли 2025четвъртък21:04 ч.

БСП очакват концесия и за ДПС заради осигурения кворум днес

автор:Дума

visibility 494

ДПС осигури кворума за работата на Народното събрание днес. Това е доказателство, че те винаги са били част от управлението на Бойко Борисов, но задкулисно, обявиха депутатите от БСП на брифинг в кулоарите.

Стоян Мирчев от левицата даде и други примери за това, че ДПС са част от задкулисното управление - протестите срещу правителството и главния прокурор, които показват обвързаностите между двете партии, подкрепата на ДПС за държавния бюджет, в замяна на която общини на ДПС получавали пари.

ГЕРБ и ДПС превърнаха политическата реалност в България в един пазар - родния Капълъ Чарши, обяви още Мирчев. По думите му политиката в страната е "политика на концесия" и тепърва ще разберем какви концесии означава подкрепата на ДПС. Това е част от модела на мафията, който не трябва да се търпи, категоричен бе социалистът.

ДПС участва в управлението задкулисно, а не - чрез официална коалиция. Патриотите са лист, зад който се крие този процес. Доскоро те бяха патерица на ГЕРБ, а сега са патерица на ДПС, смята Стоян Мирчев.

 

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 498

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 581

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 525

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 578

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 508

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 550

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 574

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 526

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ