17 Юли 2025четвъртък04:37 ч.

Божинов във филм на ФИФА

/ брой: 11

автор:Дума

visibility 1125

Валери Божинов попадна във филм на ФИФА. Представители на световната футболна централа включиха българина в репортаж за известни футболисти, които играят в по-непретенциозни отбори. В него нападателят говори за досегашната си кариера и защо е приел офертата на врачани. Също така Божинов сподели, че към настоящия момент е играл за 15 отбора. Плановете му са да смени още 5 клуба, след което да приключи с професионалния футбол.

"Надявам се да сменя още доста отбори. Това ме прави по-мъдър, по-силен. Научавам историите на държавите, историите на клубовете. Избрах Ботев по две причини. Първата е, че треньор е вторият ми баща (Сашо Ангелов), а втората е, че този клуб и градът имат голяма история. За мен беше важно да играя, да се чувствам щастлив, да се наслаждавам на футбола, а тук всичко това го има", заяви още Божинов.

Той говори и за тежкия си период в Манчестър Сити, където за 2 години изигра само 12 мача заради контузии. "Това, че имах трудни моменти, не означава, че трябва да се гледа само негативното. Там видях как от нищо се изгради нещо много бързо. Към клуба вече има голямо уважение", добави Божинов.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ