10 Октомври 2025петък05:25 ч.

Боби преговаря с балканец

/ брой: 213

автор:Дума

visibility 516

Президентът на БФС Борислав Михайлов е водил предварителни разговори с известен треньор от балканска страна да поеме националния отбор от Нова година, призна пресдиректорът на футболната централа Павел Колев. След завръщането си от Холандия, където гледа сина си Ники Михайлов в мача на отбора му Твенте с еврошампиона Интер (2:2) от I кръг в Шампионската лига, рекордьорът по участия в националния отбор ще разговаря проучвателно и с друг специалист, пак от балканска държава.
"В БФС са постъпили досиета на още 5-6 специалисти, които са изявили желание да ръководят националния ни тим", каза още Колев. Очаква се във вторник да се проведе извънреден Изпълком, на който може да бъде утвърдено назначението на заместника на Мъри Стоилов. На Изпълкома ще стане ясно и бъдещето на Костадин Костадинов. Шефът на съдиите вече депозира оставката си в БФС.
Националите останаха без треньор, след като селекционерът Станимир Стоилов подаде оставка след загубите с 0:4 в Англия и с 0:1 от Черна гора в София. До края на годината те имат официално само 1 мач - срещу Уелс на 8 октомври в Кардиф и почиват в следващия кръг на 12 октомври. След Нова година първият им мач от квалификациите е на 26 март, когато приемат Швейцария.
 

4,09 евро ще струва еднодневната винетка

автор:Дума

visibility 929

/ брой: 188

Такситата в София пак искат по-високи тарифи

автор:Дума

visibility 818

/ брой: 188

Финансовият министър: Българите не обедняват

автор:Дума

visibility 797

/ брой: 188

За първи път в историята: над 4005 долара за тройунция злато

автор:Дума

visibility 758

/ брой: 188

Владимир Путин: Украинската армия отстъпва по целия фронт

автор:Дума

visibility 851

/ брой: 188

"Форийн афеърс": Калас е повече полицай, отколкото дипломат

автор:Дума

visibility 765

/ брой: 188

Молдовски либерал критикува изборите в страната

автор:Дума

visibility 798

/ брой: 188

В Турция тестват за дрога артисти

автор:Дума

visibility 1069

/ брой: 188

Десница без мозък

автор:Александър Симов

visibility 763

/ брой: 188

Терзиев си прави евтин пиар

visibility 835

/ брой: 188

С мисъл за народа

автор:Таня Глухчева

visibility 811

/ брой: 188

Възможно ли е Европа отново да стане силна?

автор:Панко Анчев

visibility 755

/ брой: 188

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ