26 Февруари 2026четвъртък06:06 ч.

Боби Иванчев от "Авеню" с нов проект

/ брой: 151

автор:Дума

visibility 3904

"Някога" е заглавието на новия проект на Боби Иванчев, дуетната половинка от култовите "Авеню". Брит звучене, меланхоличен саунд и дълбок текст са определящи за песента, чиито записи са направени  малко преди Нова година в студиото на "Виталити мюзик". Впоследствие "Някога" става част от "Антологията" на "Авеню", с която двамата музиканти (Боби и Заки) радват многобройните си фенове в края на 2009 г.
"19 days" е оригиналното наименование на песента по музика на Дейвид Елиът Джонсън от "Pigfactory music", чиито каталог у нас се представя от "Vitality music publishing". Зад автентичното звучене на парчето на български език стои името на Гери Турийска. "Някога" тръгва в ефира на радиостанциите този месец, съобщи за ДУМА Петя Рачева от "Виталити мюзик".

Продали са ни над 12 500 тона фалшиво сирене

автор:Дума

visibility 2273

/ брой: 38

Брюксел зове за нисък ДДС за жилища

автор:Дума

visibility 2308

/ брой: 38

Спешно избират нов подуправител на БНБ

автор:Дума

visibility 2235

/ брой: 38

МФ пое 150 млн. евро нов дълг

автор:Дума

visibility 2173

/ брой: 38

Зеленски поиска дата за членство в ЕС

автор:Дума

visibility 2318

/ брой: 38

Срещу Александър Вучич бил планиран атентат

автор:Дума

visibility 2253

/ брой: 38

САЩ преговарят с Русия и Китай за нов ядрен пакт

автор:Дума

visibility 2260

/ брой: 38

Гличосване

автор:Евгени Гаврилов

visibility 2226

/ брой: 38

Кога ще ги стигнем... охлювите?

автор:Боян Дуранкев

visibility 2290

/ брой: 38

Тарифен хаос в глобалната търговия

visibility 2267

/ брой: 38

Узурпатори на власт

автор:Александър Симов

visibility 2246

/ брой: 38

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ