05 Февруари 2025сряда15:41 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Кметове на БСП: България има нужда от стабилно управление

Време е за реално решаване на проблемите на хората

автор:Дума

visibility 4807

България има нужда от стабилно управление, време е за реално решаване на проблемите на хората. Около това мнение се обединиха кметове на БСП, които се срещнаха с ръководството на партията и на парламентарната група. На разговорите присъстваха съпредседателите на парламентарната група на "БСП - Обединена левица" Атанас Зафиров, и Борислав Гуцанов, зам.-председателят на БСП Кристиан Вигенин и др. Това съобщи пресцентърът на БСП.

Кметове посочиха като приоритети засилване на диалога с местната власт и решаване на проблемите на българските общини. Те поставиха въпроса за диспропорциите във финансирането между общините спрямо партийната принадлежност на кметовете, на което трябва да бъде сложено край. Кметовете обясниха, че е от изключителна важност как ще продължи инвестиционната програма, как ще бъдат решени проблемите с безводието, да бъде приет актуален бюджет за 2025 г. и да бъде направена оценка на  рисковете пред местната власт.

Атанас Зафиров коментира, че левицата прави всичко възможно страната ни да излезе от тежката криза, в която се намира на всички нива и да се стабилизира. По думите му това минава само през едно редовно правителство. Той подчерта, че партиите трябва да надмогнат тясно партийния егоизъм и да помислят за интересите на народа. 

Данъците няма да се променят през тази година

автор:Дума

visibility 583

/ брой: 23

Очакват пик в цените на храните през март

автор:Дума

visibility 558

/ брой: 23

"Газпром" закрива бензиностанциите си у нас

автор:Дума

visibility 536

/ брой: 23

Фокусите свършиха, трябва да се стягат коланите

автор:Дума

visibility 572

/ брой: 23

Отложиха митата за Мексико и Канада

автор:Дума

visibility 524

/ брой: 23

Санторини се тресе, над 6000 евакуирани

автор:Дума

visibility 531

/ брой: 23

Салвадор приема от САЩ "опасни престъпници"

автор:Дума

visibility 521

/ брой: 23

Тръмп поиска украинските редки метали

автор:Дума

visibility 511

/ брой: 23

Синдромът на лакея

автор:Александър Симов

visibility 524

/ брой: 23

Трябва нов рестарт

/ брой: 23

Чак сега го осъзнават

visibility 468

/ брой: 23

МОЯТ ПЛАН: ЗА СИЛНА БСП! ЗАЕДНО!

автор:Дума

visibility 527

/ брой: 23

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ