24 Март 2025понеделник20:33 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Йорданка Георгиева: България има нужда от силен ляв политически субект и това сме ние от БСП - ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА

автор:Дума

visibility 1799

„България има нужда от силен ляв политически субект и това сме ние от БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА". Това заяви пред медиите Йорданка Георгиева - водач на листата на левицата за 28 МИР Търговище.

"През това горещо политическо лято се случи нещо много важно - нещо, с което ние се гордеем и това е обединението в ляво!  Аз в личното ми качество на дългогодишен радетел на това обединение и абсолютен негов поддръжник участват активно в разговорите с коалиционните ни партньори на национално ниво“, каза още тя..По думите и процесът никак не е бил лек и се наложило да бъдат изпити много горчиви чаши и да бъдат преглътнати много обиди, натрупани в миналото. Трябваше да затворим много фронтове на битки - най-вече тази с президента, но в крайна сметка процесът е успешен и БСП този път се явява под формата на обединено ляво.

По думите и така БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА ще може да поотигне амбициозните цели, които си е поставила в Програмата за ускорено развитие на България. Според нея това е изключително важно в този тежък за странат ни момент, за да може България да бъде стабилизирана и животът а хората да бъде реално подобрен. 

Некачествено гориво залива пазара

автор:Дума

visibility 1208

/ брой: 54

ДДС за ресторантите остава 20%

автор:Дума

visibility 1192

/ брой: 54

60% от домашните майстори не издават документ на клиентите

автор:Дума

visibility 1102

/ брой: 54

БНБ отчита рязко увеличение на дефицита

автор:Дума

visibility 1133

/ брой: 54

Кметът на Истанбул оставен в ареста

автор:Дума

visibility 1208

/ брой: 54

Сърбия е в необявено извънредно положение

автор:Дума

visibility 1183

/ брой: 54

Лондон ще прехвърля мигранти на Балканите

автор:Дума

visibility 1238

/ брой: 54

Накратко

автор:Дума

visibility 1240

/ брой: 54

Комплексарщина и безсилие

автор:Александър Симов

visibility 1192

/ брой: 54

От размразяване към разведряване

автор:Иван Генов

visibility 1282

/ брой: 54

Мъртвото посяга. Пазете се!

visibility 1143

/ брой: 54

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ