04 Февруари 2025вторник10:45 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Мая Димитрова от ПГ "БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" ще ръководи антикорупционната комисия

/ брой: 15

автор:Дума

visibility 1212

Мая Димитрова от „БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" ще ръководи парламентарната Комисия по превенция и противодействие на корупцията, решиха депутатите късно в сряда.
Вчера лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се отказа от председателското място на Комисията по външна политика и от участие в комисии. Групата на ГЕРБ-СДС номинира за позицията Йорданка Фандъкова.
Хасан Адемов от „Демокрация, права и свободи“- ДПС е начело на комисията по демографска политика, а съпартиецът му Танер Али - на тази по туризъм.
Красимир Събев от ГЕРБ-СДС стана председател на Комисията по правата на човека и вероизповеданията, а Росица Кирова - на Комисията за прякото участие на гражданите, жалбите и взаимодействието с гражданското общество.
Председателката на парламента доц. Наталия Киселова ще работи в две комисии - за прякото участие на гражданите и по правата на човека и вероизповеданията. Тя е едва вторият шеф на НС от последните години, който ще участва в комисии. Преди нея само Ива Митева в 46-ото НС беше член на комисиите по конституционни и правни въпроси и по култура и медии.
Парламентът гласува още Стоян Таслаков от „Възраждане“ да оглави Комисията по политиките за българите извън страната. Ръководната позиция беше "подарена" на партията на Костадин Костадинов от ИТН.

Почитаме Св. Симеон Богоприемец и Анна пророчица

автор:Дума

visibility 5939

Доц. Димитрова: Ботоксът трябва да се поставя от лекар

автор:Дума

visibility 6583

В разгара на грипа лекарства изчезнаха от аптеките

автор:Дума

visibility 6723

/ брой: 21

Поне 11 жени са с усложнения след инжектиране с ботокс

автор:Дума

visibility 6766

/ брой: 21

Над 57% от българите са против еврото

автор:Дума

visibility 6903

/ брой: 21

Депозитите обезценени почти наполовина

автор:Дума

visibility 6829

/ брой: 21

Печалбата на банките у нас стигна рекордните 3,7 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 6237

/ брой: 21

Спешно събират информация за бюджетния дефицит

автор:Дума

visibility 6331

/ брой: 21

САЩ искат от Украйна президентски избори

автор:Дума

visibility 6469

/ брой: 21

Правителства вземат мерки за цените

автор:Дума

visibility 6882

/ брой: 21

Съд върна мигранти от Албания в Италия

автор:Дума

visibility 6776

/ брой: 21

Накратко

автор:Дума

visibility 7019

/ брой: 21

Политическа безтегловност

автор:Валентин Георгиев

visibility 6941

/ брой: 21

Тишината на безразличието

visibility 7001

/ брой: 21

За еврото, професионализма и банковия обир

автор:Юрий Борисов

visibility 6862

/ брой: 21

Разчовечването тръгна и в нашето образование

visibility 6742

/ брой: 21

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ