06 Февруари 2025четвъртък17:56 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

ПГ на "Величие" се разпадна

/ брой: 127

автор:Дума

visibility 2000

Парламентарната група на "Величие", която се състоеше от 13 души, се разпадна в петък сутринта след като 6 депутати подадоха заявление за напускане. Това са  Красимира Катинчарова, Юлиана Матеева, Павлин Петров, Ирена Негинова, Лариса Савова и Росица Калинова. Така групата престава да съществува, тъй като изискването, е тя да има минимум 10 народни представители. Напусналите са от групата на идеобога на партията Ивелин Михайлов. Депутатът Дарин Георгиев коментира, че това е краят на партия "Величие".
Напусналите направиха дълго изявление в парламента, в което повториха няколко пъти, че са си тръгнали заради загубено доверие в ръководството в лицето на Николай Марков. Той пък съобщи, че депутати от партията са били заключени 4 часа в хамбар от Ивелин Михайлов след гласуването в парламента за правилника за дейността на НС. Вчера Михайлов нарече обвиненията му лъжа.
Преди дни Централният съвет на партията призова Николай Марков да освободи поста на председател на парламентарната група, а Виктория Василева доброволно да се откаже от поста заместник. Тя пък разказа, че е получава заплахи за живота си, но не пожела да конкретизира от кого са и за какво.

България кърпи дефицита с пари от Дания

автор:Дума

visibility 2208

/ брой: 24

Трябва да създадем механизъм за контрол на цените

автор:Дума

visibility 2217

/ брой: 24

500 млн. лв. не са разплатени по общинската програма

автор:Дума

visibility 2154

/ брой: 24

Правителството прави отчаяни стъпки, за да спаси пари от ПВУ

автор:Дума

visibility 2190

/ брой: 24

Смъртоносна стрелба в училище в Швеция

автор:Дума

visibility 2182

/ брой: 24

Испания намалява работната седмица

автор:Дума

visibility 2186

/ брой: 24

Протест в Австрия срещу дясната АПС

автор:Дума

visibility 2238

/ брой: 24

Войната на пътя

автор:Барбара Пейчинова

visibility 2177

/ брой: 24

Бълха ги ухапала

автор:Евгени Гаврилов

visibility 2207

/ брой: 24

Над половината смъртни случаи на работа са от рак

автор:Евгения Младенова

visibility 2234

/ брой: 24

Макроикономически дисбаланси и конвергентни доклади

автор:Гарабед Минасян

visibility 2224

/ брой: 24

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ