09 Февруари 2025неделя11:12 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

БСП в Плевен подкрепя участието на левицата в управлението

/ брой: 14

автор:Дума

visibility 530

Областният съвет на БСП в Плевен подкрепи с декларация участието на „БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" в правителството.
„Разбираме притеснението и тревогата у нашите членове и симпатизанти, но лявата коалиция е с национално отговорно поведение и богат политически опит. Отчитайки този известен риск, си даваме сметка, че това е единственото и правилно решение. В последните четири години държавата е раздирана от противоречия и политически кризи и времето за бездействие е свършило. Отговорността в този момент е историческа и ние от „БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" ясно осъзнаваме това", заявяват плевенските социалисти.
Те изразяват категоричната си увереност, че с оглед на тежката социална, политическа, икономическа и демографска криза, в която се намира страната, тя се нуждае от редовно правителство.
"Отчитаме, че само посредством участието на БСП в редовния кабинет могат да бъдат реализирани необходимите политики в социалната сфера, а така също може да бъде възстановена нормалността в страната. Такова е мнението и на мнозинството трезвомислещи социалисти. Изразяваме убедеността си, че представителите на БСП в кабинета ще направят всичко възможно за подобряване на тежката социално-икономическа ситуация, в която се намира страната", подчертават от Областния съвет на партията в Плевен.

Израел ще предаде Газа на САЩ

автор:Дума

visibility 7819

/ брой: 25

Бойкотът на магазините продължава на Балканите

автор:Дума

visibility 7870

/ брой: 25

Разследват полския премиер за опит за държавен преврат

автор:Дума

visibility 7824

/ брой: 25

Накратко

автор:Дума

visibility 7880

/ брой: 25

Трагедия без изход

автор:Валентин Георгиев

visibility 8035

/ брой: 25

По познати схеми

visibility 7963

/ брой: 25

Кой вече ще ни дава пари

visibility 7864

/ брой: 25

Кои са редкоземните минерали на Украйна, които Тръмп иска

автор:Дума

visibility 8053

/ брой: 25

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ