03 Февруари 2025понеделник18:11 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Мартин Шулц няма да е външен министър

автор:Дума

visibility 528

Мартин Шулц се е отказал от поста външен министър в новото правителство на Германия. Това заяви самият той, след като бе подложен на засилена критика от редиците на собствената си партия, предаде АФП.
Шулц официално обяви, че ще се откаже от кандидатурата си за министър и няма да се присъедини към бъдещото правителство. В същото време се обърна и към съпартийците си от ГСДП с думите: "Настоявам, че това трябва да бъде краят на дебатите за личности в рамките на социалдемократическата партия".
Припомняме, че в сряда официално приключиха четиримесечните преговори за сътавянето на голяма коалиция в Германия. Тогава стана ясно, че социалдемократите на Шулц ще получат шест министерски кресла в бъдещото правителство. Бе обявено и че самият той ще е новият външен министър и ще напусне поста на лидер на ГСДП.

Почитаме Св. Симеон Богоприемец и Анна пророчица

автор:Дума

visibility 618

Доц. Димитрова: Ботоксът трябва да се поставя от лекар

автор:Дума

visibility 1003

В разгара на грипа лекарства изчезнаха от аптеките

автор:Дума

visibility 1672

/ брой: 21

Поне 11 жени са с усложнения след инжектиране с ботокс

автор:Дума

visibility 1710

/ брой: 21

Над 57% от българите са против еврото

автор:Дума

visibility 1719

/ брой: 21

Депозитите обезценени почти наполовина

автор:Дума

visibility 1710

/ брой: 21

Печалбата на банките у нас стигна рекордните 3,7 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 1669

/ брой: 21

Спешно събират информация за бюджетния дефицит

автор:Дума

visibility 1716

/ брой: 21

САЩ искат от Украйна президентски избори

автор:Дума

visibility 1757

/ брой: 21

Правителства вземат мерки за цените

автор:Дума

visibility 1729

/ брой: 21

Съд върна мигранти от Албания в Италия

автор:Дума

visibility 1687

/ брой: 21

Накратко

автор:Дума

visibility 1681

/ брой: 21

Политическа безтегловност

автор:Валентин Георгиев

visibility 1735

/ брой: 21

Тишината на безразличието

visibility 1728

/ брой: 21

За еврото, професионализма и банковия обир

автор:Юрий Борисов

visibility 1742

/ брой: 21

Разчовечването тръгна и в нашето образование

visibility 1731

/ брой: 21

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ