29 Октомври 2025сряда16:53 ч.

Откриха Паметник на Хо Ши Мин в София

/ брой: 200

автор:Дума

visibility 604

Вицепремиерът и председател на НС на БСП и коалиция “БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА” Атанас Зафиров и генералният секретар на Виетнамската комунистическа партия То Лам откриха Паметник на Хо Ши Мин, почитан като баща на съвременен Виетнам. Церемонията по тържественото откриване на паметника на първия президент на Виетнам Хо Ши Мин (1945-1969 г.) се състоя в двора на Виетнамското посолство в София. 
Приветствие отправи посланикът на Виетнам Н. Пр. Нгуен Тхи Мин Нгует. В тържественото си слово генералният секретар на Виетнамската комунистическа партия То Лам подчерта историческата роля на Хо Ши Мин за отношенията между Виетнам и България.

Синдикат предлага въвеждане на местен данък "Богатство"

автор:Дума

visibility 356

/ брой: 202

С 14% са се увеличили българите, които спестяват

автор:Дума

visibility 359

/ брой: 202

БНБ с мерки срещу кредитните измамници

автор:Дума

visibility 356

/ брой: 202

Хърватия забранява телефони и в междучасията

автор:Дума

visibility 328

/ брой: 202

Унгария блокира новите санкции на ЕС

автор:Дума

visibility 372

/ брой: 202

Жените в Германия не се чувстват защитени

автор:Дума

visibility 359

/ брой: 202

Кражбите като норма

автор:Барбара Пейчинова

visibility 334

/ брой: 202

Два месеца до еврото

автор:Николай Милчев

visibility 356

/ брой: 202

Как да избегнем неизгодни покупки

visibility 348

/ брой: 202

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ