07 Февруари 2025петък15:31 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Позиция на областните председатели на БСП

автор:Дума

visibility 6630

Ние, областните председатели на БСП, заявяваме подкрепа за сформираната широка лява коалиция. 

Тя може и трябва да бъде гарант за защита на социалните интереси на българските граждани и провеждането на политики, които ще укрепят държавността и развитието на страната ни. 

Твърдо се противопоставяме на опитите за блокиране на партията чрез юридически трикове. 

Припомняме, че единственият случай в историята на БСП, когато е била заплашвана да не бъде регистрирана, беше по време на управлението на СДС. Дори тогава основният ни опонент не посмя да предприеме тази стъпка. 

Днес се опитват да го направят личности, които сме наричали другари. При това - в името на личните си амбиции. Настояваме незабавно да се оттеглят юридическите претенции и заявяваме, че както и досега, структурите ще се водят в действията си от решенията на ръководния ни орган - Националния съвет на партията, а не от действията на няколко човека.

Бюджетът за 2025 г. натоварен с 4 млрд. лв. стари задължения

автор:Дума

visibility 1631

/ брой: 25

Предишната власт манипулирала данни за публичните финанси

автор:Дума

visibility 1542

/ брой: 25

БНБ вдигна цените на златните монети

автор:Дума

visibility 1517

/ брой: 25

65% от българите съгласни да работят без договор

автор:Дума

visibility 1585

/ брой: 25

Израел ще предаде Газа на САЩ

автор:Дума

visibility 1530

/ брой: 25

Бойкотът на магазините продължава на Балканите

автор:Дума

visibility 1590

/ брой: 25

Разследват полския премиер за опит за държавен преврат

автор:Дума

visibility 1655

/ брой: 25

Накратко

автор:Дума

visibility 1475

/ брой: 25

Трагедия без изход

автор:Валентин Георгиев

visibility 1524

/ брой: 25

По познати схеми

visibility 1570

/ брой: 25

Кой вече ще ни дава пари

visibility 1514

/ брой: 25

Кои са редкоземните минерали на Украйна, които Тръмп иска

автор:Дума

visibility 1634

/ брой: 25

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ