28 Май 2025сряда23:18 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Славия атакува Вили Вуцов

Венцеслав Стефанов смята, че бащата пречи на младия вратар на "белите"

/ брой: 25

автор:Владимир Николов

visibility 18706

Венцеслав Стефанов атакува Вили Вуцов, който е баща на вратаря на "белите" Светослав. Президентът на Славия смята, че бившият треньор пречи на сина си, който иска да напусне "Овча купел".
"Вуцов си мисли, че лятото ще отиде някъде за без пари, има крив характер, майка му е сериозен човек, явно не е случил с другия родител. Радо (Станев) го направи вратар, човекът получава есемеси, че е боклук... Явно това сме заслужили. Сериозен клуб прояви интерес, обадих се на баща му и го питах дали е давал оторизация, каза, че давал няколко, ама не били истински. Не ми беше до смях. Малкият го слуша. Дадох му пример къде е Даниел Наумов, къде е моят Стериакис. За Стериакис дойдоха хора от Белгия, но баща му се намеси, искаха за Англия, сега е някъде в Гърция. Наумов и той е там. Досега никой не се е обадил да каже, че има интерес", обяви Стефанов. Така през пролетта титуляр ще е Николай Кръстев, а резерва - 48-годишният Георги Петков.
"Имаше момент, в който някои от футболистите смятаха, че те са определящият фактор и могат да влияят. Със Загорчич сме се разбрали с половин приказка. Мъже сме, не се е стигало до букети. В Славия политиката от години е такава - искаме нашите 500-600 деца да получават шанс и да се изявяваме добре.
Често давам за пример Димитър Пенев. Всички питаха защо пуска този и онзи, единият бил дърводелец, другият не знам какъв, накрая седем-осем момчета оставиха следа в Европа, "Златна топка" и т.н. Тогава беше апогеят в нашия футбол, думата "чужденец" не се чуваше, преди да дойде т.нар. демокрация. Почнахме да робуваме на Мобуто и Мугаве. Не съм расист, но най-много обичам нашите деца. Тук сме се родили, тук ще си отидем. Редно е нашите деца и внуци да имат своя шанс.
Има решение да се даде на клубовете средства за по един терен за школите. Ако това се случи, ще гледам да го направим с хибридна трева, за да се играе и през зимата. За около половин милион лева може да се получи нещо хубаво. Ще се опитаме да ремонтираме и някои неща по стадиона", допълни Стефанов.

Мерц готов за по-дълга война срещу Русия

автор:Дума

visibility 1301

/ брой: 94

Рюте предлага 5% военни разходи

автор:Дума

visibility 1277

/ брой: 94

Австрия отчете ръст на крайнодесни деяния

автор:Дума

visibility 1333

/ брой: 94

Накратко

автор:Дума

visibility 1149

/ брой: 94

Новият Джеймс Бонд

автор:Александър Симов

visibility 1320

/ брой: 94

Нужна ли е на БСП програмна дискусия сега?

автор:Дума

visibility 1318

/ брой: 94

Програмата е ръководство за действие

автор:Дума

visibility 1275

/ брой: 94

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ