01 Юли 2025вторник13:52 ч.

Атанас Атанасов: РСМ ще има своята европейска интеграция само ако спази Европейския консенсус от 2022 г.

автор:Дума

visibility 6438

„Докладът, който излезе от външна комисия на ЕП, е притеснителен. Поздравявам всички български евродепутати, които показаха, че могат да работят заедно, когато става въпрос за защита на националния ни интерес“. Това заяви пред журналисти в парламента народният представител от ПГ на „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“ Атанас Атанасов. Той припомни, че миналия месец в националния ни парламент е имало също единодушие по темата и всички партии са препотвърдили, че спазваме европейския консенсус от 2022 г.

„Единственият вариант РСМ да има достъп до европейска интеграция е, тя да спазва същият този консенсус. Разчитаме всички български евродепутати да продължат да работят заедно  и да защитават българския интерес“, призова социалистът.

Депутатът, избран от София, изрази притеснение от случващото се в Столична община и заяви, че следи казуса. „Поздравявам районните кметове и общинските съветници, които са събрали смелост, преборили са се със страха и са изнесли тези данни, нека компетентните органи да си свършат работата, защото става въпрос за много сериозни съмнения за корупция“, подчерта той. По думите му вчера сме станали свидетели, че е бил арестуван и зам.-кмет на столична община. „Всички граждани на София забелязваме, че вече  2 години градът ни тъне в безвремие и разруха. Надяваме се причината за това да не е и корупция“, коментира той. 

Мицотакис призна за провал срещу корупцията

автор:Дума

visibility 149

/ брой: 118

13 нелегални мигранти между Видин и Калафат

автор:Дума

visibility 153

/ брой: 118

Канцлер и министър против забраната на АзГ

автор:Дума

visibility 151

/ брой: 118

Кратки новини

автор:Дума

visibility 124

/ брой: 118

ТЕЛК - някога, но не сега

автор:Аида Ованес

visibility 140

/ брой: 118

Затлъстяването на десницата

автор:Александър Симов

visibility 146

/ брой: 118

Кой няма интерес детските лекарства да са безплатни?

visibility 165

/ брой: 118

Задава се отново режим на водата в България

автор:Дума

visibility 160

/ брой: 118

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ