08 Юли 2025вторник14:04 ч.

Снимка ДТ - Ловеч

Летен театрален маратон в Ловеч започва с "Асансьорът"

/ брой: 117

автор:Дума

visibility 1419

Най-гледаните заглавия ще участват в летен театрален маратон в Ловеч. Първото представление е на 2 юли от 19 ч. в камерната зала - "Асансьорът" може да се види на специалната лятна сцена, цена на билета 10 лв., научи ДУМА от пресцентъра на ДТ "Борис Луканов".
Йосиф Сърчаджиев се връща като режисьор към пиесата на Георги Марков - 55 години след като сам е участвал в нея като млад актьор. Заглавието е забранявано, забравено, сега е възродено с актьорите Янислава Линкова и Гьорги Трайков. 
Маратонът продължава на 7 юли с "Малката книжарница", на 8 юли с "Хладилникът", на 9 юли - "Ако няма хубост". Това са представления в камерната зала от 19 ч. 
Закриването на сезона е на Ловешката средновековна сцена с "Дъхът на дявола" с участието на Христо Мутафчиев на 10 юли от 21 ч.

Не бързайте да сменяте левове с евро

автор:Дума

visibility 268

/ брой: 123

Храните продължават да поевтиняват

автор:Дума

visibility 243

/ брой: 123

София остава най-скъпият град за покупка на жилище

автор:Дума

visibility 303

/ брой: 123

Брюксел отстъпи пред фермерите

автор:Дума

visibility 277

/ брой: 123

Скопие да приеме позицията на България

автор:Дума

visibility 277

/ брой: 123

В Словения свикват референдум за членството в НАТО

автор:Дума

visibility 280

/ брой: 123

Накратко

автор:Дума

visibility 249

/ брой: 123

Провален човек

автор:Александър Симов

visibility 254

/ брой: 123

Мислете

автор:Зорница Илиева

visibility 239

/ брой: 123

Три секунди

visibility 265

/ брой: 123

Наследството на лева

автор:Дума

visibility 255

/ брой: 123

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ