13 Юни 2025петък07:16 ч.

Драгомир Стойнев: Изслушванията в зала трябва да са след приемане на законите за деня

автор:Дума

visibility 24418

„За четвъртък имаме 3 законопроекта, а  ние се занимаваме само с изслушвания по чл. 111. Разбирам, че има хора, които искат да саботират работата на НС, но има режим на Парламентарен контрол, на БЛИЦ контрол, на изслушвания в комисия. Нека не злоупотребяваме с възможността за изслушване в зала“. Това заяви в пленарна зала председателят на ПГ на БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА Драгомир Стойнев. По думите му прекалено много стават предложенията и отново няма да има възможност да се гласува важно законодателство. „Точка първа за четвъртък е законопроект, който е важен за НПВУ. Ние ще изслушваме всички министри, а не може да гласуваме нужното законодателство“, подчерта социалистът.

Драгомир Стойнев предложи всички изслушвания да бъдат след законодателната част в съответния пленарен ден. „Има важни законопроекти като семейния кодекс, доброволчеството, който трета година не можем да приемем,   Нека тези изслушвания да бъдат след законите“, обясни той. 

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ