17 Юли 2025четвъртък21:25 ч.

Започна прием по училищните схеми за плодове, зеленчуци и мляко

/ брой: 93

автор:Дума

visibility 85

От 15 май до 15 юни ДФ "Земеделие" приема документи за участие в схемите "Училищен плод" и "Училищно мляко". Заявленията за кандидатстване са по утвърден образец и са публикувани на страницата на институцията.
Право да кандидатстват за доставки имат учебни заведения, производители на плодове и зеленчуци и на мляко и млечни продукти, организации на плодове и зеленчуци, групи производители на плодове и зеленчуци, еднолични търговци, търговски дружества и кооперации, както и общини с учебните заведения, които се намират на тяхната територия.
Учебните заведения могат да участват във всяка от схемите самостоятелно. Те имат право да изберат и заявител за предоставяне на продуктите. В случай че учебното заведение няма да участва самостоятелно, то трябва да избере заявител въз основа на три предложения за доставка на продуктите по съответната схема, като поне едно от тях следва да бъде отправено до производител.

 

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 812

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 740

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 801

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 716

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 780

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 781

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 753

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ