30 Октомври 2020петък13:55 ч.

Актуално

50-ият Конгрес на БСП избра ръководните органи на партията

/ брой: 184

автор:Дума

visibility 44

Национален съвет:

Корнелия Нинова - "Оборище"/София

Александра Берданкова - "Родопи"

Александър Горчев - Велики Преслав

Александър Симов - "Красна поляна"/София

Анна Славова - Банкя/София

Анна Янева - "Триадица"/София

Антон Кутев - "Илинден"/София

Антонио Василев - Плевен

Асен Гагаузов - Сливен

Атанас Атанасов - "Възраждане"/София

Атанас Зафиров - Бургас

Атанас Костадинов - Монтана

Атанас Маджарски - Вършец

Атанас Петков - "Тракия"/Пловдив

Атанас Телчаров - Садово

Богдан Кирилов - Хасково

Бойко Клечков - Кюстендил

Борис Цветков - "Искър"/София

Борислав Гуцанов - "Приморски"/Варна

Боян Ангелов - "Средец"/София

Боян Балев - "Лозенец"/София

Бриго Аспарухов - Перник

Валери Митов - Габрово

Валери Сарандев - Гоце Делчев

Ваня Маникатева - Благоевград

Васил Антонов - Червен бряг

Васил Стоянов - Нова Загора

Венелин Башев - Кирково

Венета Петрова - Брезник

Весела Лечева - Велико Търново

Веселин Пенчев - Шумен

Веска Ненчева - Карлово

Виктор Годжов - Любимец

Виолета Христодулова - "Марица"

Владимир Георгиев - Самоков

Владимир Москов - Гоце Делчев

Вяра Емилова - Силистра

Габриела Величкова - Своге

Галин Дурев - Сопот

Генади Събков - Мездра

Георги Ангелов - "Триадица"/София

Георги Георгиев - "Тунджа"

Георги Гергов - Централен/Пловдив

Георги Гьоков - Стара Загора

Георги Димов - Монтана

Георги Йорданов - Западен/Пловдив

Георги Свиленски - "Слатина"/София

Георги Търновалийски - Северен/Пловдив

Данаил Николов - Тутракан

Даниел Д. Йорданов - Исперих

Даниел П. Йорданов - Добрич

Дафинка Замфирова - Враца

Деница Златева - "Люлин"/София

Деница Китанова - Белене

Денчо Бояджиев - Разград

Десислава Йорданова - Западен/Пловдив

Десислава Маркова - "Витоша"/София

Десислава Петрова - Търговище

Деян Дечев - Сливен

Диана Ласонина - Русе

Димитър Данчев - "Подуяне"/София

Димитър Кочков - Плевен

Димитър Чутурков - "Вл. Варненчик"/Варна

Динко Желев - София

Добрин Данев - Иваново

Донка Михайлова - Троян

Дора Янкова - Смолян

Драгомир Стойнев - Опан

Евгени Белий - "Красна поляна"/София

Евгени Кирилов - Нова Загора

Евдокия Асенова - Радомир

Емануил Аргилашки - Плевен

Емил Хумчев - Златоград 

Емилия Жилиева - Лясковец

Емилия Масларова - Тополовград

Еньо Савов - Панчарево/София

Зорница Василева - "Приморски"/Варна

Ивайло Лилов - Враца

Иван Виделов - "Средец"/София

Иван В. Иванов - Шумен

Иван Д. Иванов - Варна

Иван Ибришимов - Дупница

Иван Мандински - Плевен

Иван Петков - Пловдив

Иван Таков - "Възраждане"/София

Иван Цанов - Западен/Пловдив

Иван Ченчев - "Оборище"/София

Илия Илиев - Търговище

Илия Христов - "Подуяне"/София

Ирена Анастасова - "Младост"/София

Йордан Влахов - Пещера

Йордан Георгиев - Бургас

Йордан Младенов - Пещера

Калин Кръстев - Плевен

Калинка Николова - Нови Искър/София

Калоян Паргов - "Връбница"/София

Камен Тодоров - Хасково

Катя Георгиева - Ямбол

Кирил Добрев - Нови Искър/София

Кирил Кирилов - Перник

Кольо Милев - Сливен

Константина Карабоюкова - Кърджали

Костадин Паскалев - "Красно село"/София

Костадин Харисков - Гоце Делчев

Красимир Карамфилов - Източен/Пловдив

Кристиан Вигенин - "Подуяне"/София

Кристина Сидорова - Габрово

Крум Дончев - "Оборище"/София

Крум Зарков - "Средец"/София

Ленко Петканин - "Сердика"/София

Лили Петрова - Шумен

Манол Генов - Асеновград

Манол Манолов - Карлово

Маргарита Петкова - Ихтиман

Мариана Бояджиева - Велико Търново

Марин Пенков - "Студентски"/София

Марио Ташев - Кюстендил

Марияна Маринова - Долни Дъбник

Милена Хинкова - Русе

Милко Багдасаров - Кърджали

Милко Недялков - Ловеч

Минчо Казанджиев - Ловеч

Мирослав Михайлов - Червен бряг

Мирослав Стоицев - Перник

Мирослава Гатева - "Студентски"/София

Михаил Лисков - Харманли

Михаил Ставрев - "Оборище"/София

Момчил Неков - "Изгрев"/София

Надежда Мидюрова - "Възраждане"/София

Невена Цачева - "Триадица"/София

Нели Славова - Ямбол

Никола Георгиев - Симеоновград

Николай Бериевски - "Студентски"/София

Николай Гочев - "Приморски"/Варна

Николай Маринов - "Средец"/София

Николай Тишев - Бургас

Николина Цолова - Ботевград

Огнян Стоянов - Горна Оряховица

Орлин Ваташки - "Витоша"/София

Павел Михайлов - "Родопи"

Павел Пешов - Враца

Павел Раличков - "Одесос"/Варна

Пантелей Мемцов - Чепеларе

Пенчо Шапков - Хисар

Петко Тюфекчиев - Велико Търново

Петър Витанов - "Надежда"/София

Петър Мутафчиев - Първомай

Петя Михалевска - "Оборище"/София

Петя Цанкова - Септември

Пламен Владимиров - "Илинден"/София

Пламен Рашев - Русе

Пламен Чернев - Сухиндол

Рабие Кьосева - Смолян

Радка Тошева - Враца

Радослав Гайдарски - "Оборище"/София

Радослав Илиевски - Долна Митрополия

Росен Миланов - Ценово

Румен Гечев - "Студентски"/София

Румен Овчаров - "Триадица"/София

Румяна Динева - Опан

Светла Бъчварова-Пиралкова - Търговище

Светлана Шаренкова - "Красно село"/София

Свилен Атанасов - Плевен

Силвия Стойчева - Самоков

Смиляна Нитова-Кръстева - Хасково

Станислав Владимиров - Перник

Станислав Павлов - Дупница

Станислав Стоенчев - Сопот

Стефан Бурджев - Плевен

Стефан Василев - Банкя/София

Стойко Танков - Бургас

Стоян Мирчев - "Изгрев"/София

Стоянка Балова - Златица

Таня Митова - "Красно село"/София

Таско Ерменков - "Оборище"/София

Теодора Овчарова - "Триадица"/София

Теодора Халачева - Централен/Пловдив

Тодор Байчев - Карнобат

Трифон Панчев - Дряново

Филип Попов - Брегово

Филчо Филев - Провадия

Христо Проданов - "Триадица"/София

Цветан Лацов - "Вл. Варненчик"/Варна

Цветелина Пенкова - "Студентски"/София

Явор Гечев - "Родопи"

Янаки Стоилов - "Красна поляна"/София

Общопартийна контролна комисия:

Емил Войнов - "Слатина"/София

Александър Манолов - Своге

Антоанета Георгиева - "Триадица"/София

Антония Шейредова - Сливен

Атанас Николов - Долна Митрополия

Борислав Кръстев - Плевен

Валентин Петков - Перник

Валентина Богданова - Нови Искър/София

Валерия Гетова - "Триадица"/София

Венелина Арнаудова - Асеновград

Галин Господинов - Добрич

Гергана Алексова - "Средец"/София

Диана Кармфилова - "Приморски"/Варна

Емил Бехар - "Младост"/София

Жана Иванова - Банкя/София

Ивайло Василев - "Красна поляна"/София

Ивайло Георгиев - Монтана

Ивелина Виденова - "Триадица"/София

Катя Петрова - Стражица

Керанка Кунева - Враца

Константин Смилев - Гоце Делчев

Костадин Арнаудов - Пловдив

Костадинка Аврамова - Варна

Кремена Лалева - Поморие

Марио Трайков - "Овча купел"/София

Петър Янев - Гоце Делчев

Пламен Пувков - Панчарево/София

Ралица Андреева-Любенова - Перник

Ралица Велизарова - София

Станислав Жеков - "Средец"/София

Янка Сачкова - "Слатина"/София

И Великобритания обмисля пълна карантина

автор:Дума

visibility 86

Франция под карантина

автор:Дума

visibility 203

/ брой: 207

Ислямист закла трима в църква в Ница

автор:Дума

visibility 263

/ брой: 207

Датата

автор:Дума

visibility 169

/ брой: 207

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ