Резултати
/ брой: 235
ФУТБОЛ
Купа на България, 1/8-финали
Арда - ЦСКА-Сф 0:1 Соу (2), ЧК: Соу (66-Ц) и Хасани (66-А); ЛЕВСКИ - Черно море 1:0 Райнов (24). Снощи: Локо Пд - Литекс. На 1/4-финалите продължават и Лудогорец, Ботев Вр, Ботев Гъл, Ботев Пд и ЦСКА 1948.
ВОЛЕЙБОЛ
Купа на България (мъже), III кръг:
Дея спорт - ДОБРУДЖА 0:3 (-17, -17, -15);
НЕФТОХИМИК - Черно море 3:0 (17, 20, 15).
Снощи: Звездец (Горна Малина) - Дунав. За 1/4-финалите се класират още Левски, Марек Юнион-Ивкони, Монтана, Хебър и Ботев ПИ
ГЛЕДАЙТЕ
ФУТБОЛ
ПО ДИЕМА СПОРТ
17.00 Царско село - Етър
ПО ДИЕМА СПОРТ 2
ВОЛЕЙБОЛ
18.30 Монтана – Нефтохимик
ПО ЕВРОСПОРТ 1
БИАТЛОН
11.30 СК в Йостерсунд, индивидуално, жени
АЛПИЙСКИ СКИ
12.15 СК (жени) в Килингтън, слалом
19.35 СК (мъже) в Бийвър Крийк, супер Г
21.20, 1.05 СК (жени) в Лейк Луис, спускане
ФРИЙСТАЙЛ СКИ
12.50, 17.45, 1.45 СК във Вал Торенс, ски крос
СКИ СКОКОВЕ
14.30 СК в Куусамо
16.25, 18.30 СК в Нижни Тагил (квалификация)
КОНЕН СПОРТ
23.05 Мастърс в Париж
0.00 Световен тур на шампионите (обзор на сезона)
СНУКЪР
2.30 UK Open, четвъртфинали
УТРЕ
ФУТБОЛ
ПО ДИЕМА СПОРТ
12.00 Локо Сф - ЦСКА 1948
14.15 Ботев Пд - Берое
16.30 Лудогорец - Черно море
ПО ДИЕМА СПОРТ 2
14.30 Евертън - Челси
17.00 Борнемут - Ливърпул
19.30 Ман Сити - Ман Юнайтед
БОКС
22.45 Галавечер в Дирия, Саудитска Арабия (Антъни Джошуа - Анди Руис, реванш)
ПО БНТ 3
СНОУБОРД
10.00 СК в Банное, паралелен гигантски слалом
11.15 БНТ на 60 години. "60 години "Академик", документален филм
Рали
13.20 Рали Мароко (обзор)
ПО ЕВРОСПОРТ 1
СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ
10.50, 14.45 СК в Лилехамер, ски скокове,
15.20 СК в Лилехамер, ски бягане
СКИ БЯГАНЕ
11.55 СК в Лилехамер, скиатлон (жени)
13.20 СК в Лилехамер, скиатлон (мъже)
СКИ СКОКОВЕ
16.25 СК в Нижни Тагил
БИАТЛОН
18.20, 4.00 СК в Йостерсунд, щафета (мъже)
АЛПИЙСКИ СКИ
19.50, 0.35 СК (мъже) в Бийвър Крийк, спускане
21.30, 1.20 СК (жени) в Лейк Луис, спускане
КОНЕН СПОРТ
23.00 Мастърс в Париж
СНУКЪР
2.30 UK Open, полуфинали
В НЕДЕЛЯ
ФУТБОЛ
ПО ДИЕМА СПОРТ
14.15 Арда - ЦСКА-СФ
16.30 Левски - Витоша Б
БОКС
19.00 Антъни Джошуа - Анди Руис (п)
НБА
22.00 Бруклин Нетс - Денвър Нъгетс
ПО ДИЕМА СПОРТ 2
14.00 УБА - Суонси
16.00 Астън Вила - Лестър
18.30 Брайтън - Уулвърхемптън
21.00 Нюкасъл - Саутхемптън
НБА
1.00 Филаделфия 76 - Торонто Раптърс
СНОУБОРД
10.00 СК в Банное, паралелен слалом
БАСКЕТБОЛ
18.55 Левски Лукойл - Берое
ПО ЕВРОСПОРТ 1
СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ
9.30 СК в Лилехамер, отборно състезание
10.05 СК в Лилехамер, ски скокове
14.00 СК в Лилехамер, ски бягане
СКИ БЯГАНЕ
11.15 СК в Лилехамер, щафета (жени)
12.30 СК в Лилехамер, щафета (мъже)
СКИ СКОКОВЕ
16.20, 0.35 СК в Нижни Тагил
АЛПИЙСКИ СКИ
18.15, 21.30 СК (мъже) в Бийвър Крийк, гигантски слалом, I и II манш
4.00 СК (мъже) в Бийвър Крийк, Супер Г
20.00, 1.30 СК (жени) в Лейк Луис, Супер Г
КОНЕН СПОРТ
23.05 Мастърс в Париж
СНУКЪР
2.30Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, финал
04.00Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, Луковит.