Резултати
/ брой: 224
Лига на нациите
V кръг
Лига С, Група 3: Кипър - България 1:1 1:0 Захариу (24) 1:1 Димитров (89-д); Словения - Норвегия 1:1 1:0 Вербич (9), 1:1 Йонсен (85). 1. Норвегия 10 2. България 10 3. Кипър 5 4. Словения 2!. VI кръг, днес, 21.45: България - Словения и Кипър - Норвегия.
Лига А
Група 1: Холандия - Франция 2:0 1:0 Вайналдум (44) 2:0 Депай (95-д) 1. Франция 7 2. Холандия 6 3. Германия 3. VI кръг (днес): Германия - Холандия.
Група 2: 1. Белгия 9 2. Швейцария 6 3. Исландия 0!. VI кръг (снощи): Швейцария - Белгия.
Група 3: Италия - Португалия 0:0. 1. Португалия 7 2. Италия 5 3. Полша 1!. VI кръг (утре): Португалия - Полша.
Група 4: 1. Испания 6 2. Англия 4 3. Хърватия 4. VI кръг (снощи): Англия - Хърватия.
Лига В
Група 1: Словакия - Украйна 4:1 1:0 Руснак (6) 2:0 Куцка (26) 2:1 Коноплянка (47) 3:1 Зрефак (52) 4:1 Мак (61); 1. Украйна 9 2. Чехия 3, 3:4 3. Словакия 3, 5:4 VI кръг (днес): Чехия - Словакия.
Група 2: Турция - Швеция 0:1 Гранквист (71-д). 1. Русия 7 2. Швеция 4 3. Турция 1!. VI кръг (утре): Швеция - Русия.
Група 3: 1. Босна и Херцеговина 10. 2. Австрия 4 3. Северна Ирландия 0!.
VI кръг (снощи): Северна Ирландия - Австрия.
Група 4: Уелс - Дания 1:2 0:1 Йоргенсен (42) 0:2 Брайтвайте (88) 1:2 Бейл (90) 1. Дания 7 2. Уелс 6 3. Ирландия 1!. VI кръг (днес): Дания - Ирландия.
Лига 3
Група 1: Албания - Шотландия 0:4 0:1 Фрейзър (14) 0:2 Флетчър (45+2-д) 0:4 Форест (55 и 67), ЧК: Маврай (22-А); 1. Израел 6 2. Шотландия 6 3. Албания 0 VI кръг (утре): Шотландия - Израел.
Група 2: 1. Финландия 12 2. Гърция 9 3. Унгария 7 4. Естония 1!. VI кръг, снощи: Гърция - Естония и Унгария - Финландия.
Група 4: Румъния - Литва 3:0 1:0 Пушкаш (7) 2:0 Кешерю (47) 3:0 Станчу (65), ЧК: Новиковас (88-Л); Сърбия - Черна гора 2:1 1:0 Ляич (30) 2:0 Митрович (32) 2:1 Мугоса (70), проп. дузпа Митрович (38-С). 1. Сърбия 11 2. Румъния 9 3. Черна гора 7 4. Литва 0!. VI кръг (утре): Черна гора - Румъния и Сърбия - Литва.
Лига D
Група 1: 1. Грузия 13. 2. Казахстан 6 3. Латвия 3 4. Андора 3. VI кръг, днес: Грузия - Казахстан и Андора - Латвия.
Група 2: 1. Беларус 11. 2. Люксембург 9 3. Молдова 8 4. Сан Марино 0.
VI кръг, снощи: Moлдова - Люксембург и Сан Марино - Беларус.
Група 3: 1. Косово 11 2. Азербайджан 9 3. Фарьорски острови 4 4. Малта 0. VI кръг (утре): Косово - Азербайджан и Малта - Фарьорски острови.
Група 4: Гибралтар - Армения 2:6 1:0 Де Бар (10) 1:41 Мовсисян (27, 48, 52 и 54) 1:5 Карташян (66) 2:5 Пристли (78) 2:6 Карапетян (90+4); Лихтенщайн - Македония 0:2 0:1 Барди (53) 0:2 Несторовски (90) 1. Македония 12 2. Армения 9 3. Гибралтар 6 4. Лихтенщайн 3. VI кръг (днес): Македония - Гибралтар и Лихтенщайн - Армения.
* Отборите с главни букви продължават на полуфинали в лигите. Отборите със ! изпадат в по-долната лига.
Евро 2020 за юноши (до 19 години)
Предквалификации, II кръг
България - Гибралтар 6:0 1:0 Митков (8) 4:0 Боруков (12, 20 и 22) 5:0 Митков (26) 6:0 Личев (52). III кръг, утре, 14.30: България - Гърция
Гледайте
Футбол
по БНТ 1
21.45 България - Словения
по БНТ 3
21.35 Германия - Холандия
по Евроспорт 1
Кърлинг
12.00 ЕП в Талин
Ски скокове
16.00 СК във Висла (индивидуално)
21.00 СК във Висла (отборно)
Фигурно пързаляне
17.30: Гран при на Русия (обзор)